OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

V Gminny Konkurs Ratownictwa Wodnego „Z wodą za pan brat”

Podniesienie bezpieczeństwa wypoczynku dzieci przebywających nad wodą, pokazanie możliwości czynnego wypoczynku w czasie wolnym od zajęć oraz zwiększenie świadomości młodych ludzi i ich rodziców co do niebezpieczeństw wynikających z pływania na sprzęcie wodnym  bez posiadania podstawowych umiejętności jego obsługi to cele, które przyświecały Szkole Podstawowej nr 3 w Trzciance organizatorom Gminnego Konkursu Ratownictwa Wodnego.

 

Zmagania konkursowe odbyły się w piątek, 24 maja 2019 r. na terenie SP3 w Trzciance, a zmagania drużyn oceniane były przez Jury w składzie: wiceburmistrz Trzcianki Panią Dominikę Wiśniewską, zastępcę Rady Rodziców przy SP3 Panią Aleksandrę Czupak – Dudzińską, wiceprzewodniczącego  Rady Powiatu Pana Zbigniewa Maćkowiaka.

Dzięki konkursowi, którego honorowym patronem jest Burmistrz Trzcianki Pan Krzysztof Jaworski, wyłoniono najlepszą drużynę z Gminy Trzcianka. Drużyna weźmie udział w VI Powiatowym Konkursie Ratownictwa Wodnego, który w tym roku odbędzie się 2 czerwca 2019r. na Stadionie OSiR w Trzciance, podczas obchodów Gminnego Dnia Dziecka.

W gminnych zmaganiach wzięło udział sześć szkół podstawowych: SP1 Trzcianka, SP3 Trzcianka, SP Biała, SP Rychlik, SP Łomnica,  Katolicka Szkoła Podstawowa. Po wykonaniu wszystkich zadań konkursowych: odpowiedzi na pytania, rozegraniu konkurencji sportowych oraz wykonaniu dwóch emocjonujących zadań, najlepszą okazała się drużyna  z SP3 w Trzciance, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Rychlika.

To właśnie te dwie szkoły będą reprezentowały naszą gminę w konkursie powiatowym.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3