OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

„Deutsch spielend lernen” – projekt językowy

Dnia 28 maja 2019 roku nastąpiło podsumowanie projekt językowego „Deutsch spielend lernen”. W projekcie uczestniczyli uczniowie klas: Va, VIIa, VIIb, VIIc i  VIIIa. Celem głównym projektu było rozwijanie komunikacyjnych umiejętności językowych i interkulturowych uczniów.

 

Uczniowie rozwijali swoje sprawności językowe i kreatywność poprzez układanie rozmówek, rozwiązywanie kart pracy, śpiewanie piosenek, układanie puzzli, wykonanie prac plastycznych, uczestnictwo w konkursach, grach językowych, warsztatach językowych. Celem było rozbudzenie w uczniach większej motywacji do nauki języka niemieckiego i pogłębienia wiedzy na temat krajów niemieckojęzycznych. Uczniowie chętnie angażowali się w tego typu przedsięwzięcia, gdyż są one ciekawą alternatywą dla stereotypowych zajęć lekcyjnych. Należy również dodać, że  świetnie poradzili sobie z wszystkimi zadaniami.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3