OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

„Musical rodzinny”

Miesiąc maj to niewątpliwie rodzinny miesiąc w klasie 2 b! Z tej okazji  uczniowie wraz z wychowawcą Agnieszka Łotyszonek03.06.2019r. przygotowali niesamowitą niespodziankę dla rodziców. W poniedziałkowe popołudnie odbył się „Rodzinny musical”.  Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty muzyczne. Przygotowania zaczęły się kilka tygodni wcześniej. Dzięki temu impreza była udana.

 

Uczniowie przygotowali układ choreograficzny ze wstążkami.Wyśpiewały mamusiom słowa życzeń: ,, Kocham Cię…” a tatusiom: ,,Tata jedzie fiatem”. Nie mogło zabraknąć również gry na instrumentach do utworu „Country dance”. Rodzice otrzymali prezenty mamy motylki, a tatusiowie fiaty. Z dumą i radością przytulali swoje pociechy. Artystomjeszcze raz serdecznie gratuluję talentu, a wszystkim Mamom i Tatusiom życzymy: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą AgnieszkąŁotyszonek

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3