OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

VI Powiatowy Konkurs Ratownictwa Wodnego „Z wodą za pan brat” 2 czerwca 2019 r.

Już po raz szósty nasza szkoła była organizatorem Powiatowego Konkursu Ratownictwa Wodnego, który w tym roku odbywał się pod patronatem Starosty Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego Pana Feliksa Łaszcza oraz Burmistrza Trzcianki Pana Krzysztofa Jaworskiego.

 

Konkursowi powiatowemu przyświecały takie same cele jak konkursowi gminnemu, który odbył się tydzień wcześniej, a mianowicie podniesienie bezpieczeństwa wypoczynku dzieci przebywających nad wodą, pokazanie możliwości czynnego wypoczynku w czasie wolnym od zajęć oraz zwiększenie świadomości młodych ludzi i ich rodziców co do niebezpieczeństw wynikających z pływania na sprzęcie wodnym bez posiadania podstawowych umiejętności jego obsługi.

Zmagania odbyły się na terenie OSiR-u w Trzciance podczas Gminnego Dnia Dziecka.

Dzięki konkursowi wyłoniono najlepszą drużynę z powiatu  czarnkowsko – trzcianeckiego.

W powiatowych zmaganiach wzięły udział cztery szkoły podstawowe: SP Romanowo Dolne, SP3 Trzcianka, SP Biała, SP Rychlik.

 Po wykonaniu wszystkich zadań konkursowych: odpowiedzi na pytania, rozegraniu 6 konkurencji sportowych oraz wykonaniu dwóch emocjonujących zadań, najlepszą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej z Rychlika, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa z Romanowa Dolnego, czwarte Szkoła Podstawowa  z Białej.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3