OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

V miejsce w Finale Wojewódzkim X Turnieju Orlika.

Dnia 7 czerwca 2019 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu rozegrany został  Finał Wojewódzki Wielkopolskiego X Turnieju Orlika 2019. W turnieju piłki nożnej udział wzięło osiem zespołów z całej Wielkopolski, w tym reprezentant Rejonu Pilskiego Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance.

 

Pierwsza faza turnieju rozegrana została w dwóch grupach systemem każdy z każdym 2x10 minut. Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance wraz ze Szkołą Podstawową nr 51 w Poznaniu, Szkołą Podstawową w Opalenicy oraz Szkołą Podstawową nr 6 w Śremie po losowaniu znalazły się w grupie B, natomiast do gry w grupie A przystąpiły drużyny: Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Ostrów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa Pępowo, Szkoła Podstawowa Kazimierz Biskupi oraz gospodarz turnieju Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu. Turniej uroczyście otworzył Prezes Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska Pan Zdzisław Urbańczyk wraz z przedstawicielami władz lokalnych i wojewódzkich. Zawodnicy Trzcianeckiej Trójki w pierwszy mecz turnieju rozegrali z drużyną SP Opalenica. Po wyrównanym meczu i dwóch rzutach karnych wynikiem 3:2 mecz wygrała drużyna z Opalenicy. W  drugim meczu SP 3 Trzcianka zmierzyła się z SP 51 Poznań, zawodnicy ze stolicy wielkopolski już od pierwszego gwizdka sędziego objęli prowadzenie i utrzymali je do samego końca. Mecz zakończony wynikiem 5:0.  Ostatni mecz grupowy z SP 6 Śrem drużyna z Trzcianki po bardzo dobrym meczu wygrała 3:0 tym samym otwierając drogę do walki o miejsce piąte, w którym zmierzyła się ze Szkołą Podstawową Sióstr Salezjanek z Ostrowa Wielkopolskiego. W ostatnim swoim meczu SP3 Trzcianka zwyciężyła z SPSS z Ostrowa Wielkopolskiego 3:1 i tym samym zdobyła V miejsce w Finale Wojewódzkim X Turnieju Orlika.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3