OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

Rada Sesji Dziecięcej

Dnia 3.06.2019r. jedenaście osób z naszej szkoły wraz z panią Ewą Woźną-Skowrońską wybrało się do Urzędu Miasta w celu uczestniczenia w Radzie Dziecięcej. Widzami byli: Alan Witulski, Jakub Polcyn, Jakub Proch, Julia Żabicka, Maria Osowska z 7B , Wiktor Młynarczyk z 6A oraz Gabriela Woźniak i Anna Strzelecka z 5c.

 

Nasi młodzi radni to: Adrian Byrger oraz Tobiasz Hejak z 7B ,a także Kinga Kaczmarzewska z 6a. Tematem tegorocznej Sesji Dziecięcej było 15-lecie Polski w Unii Europejskiej –jak środki unijne zmieniły Trzciankę. Wszystko odbyło się według porządku obrad. Otworzono, a potem przedstawiono porządek obrad. Następnie odbyło się ślubowanie złożone przez nowych radnych i wybór przewodniczącego rady. Przeprowadzono głosowanie w wyniku którego przewodniczącą rady została Hanna Skonieczna z SP2, a wiceprzewodniczącym Igor Maliński z SP1.


W następnej kolejności wystąpił burmistrz, wypowiedział się na temat inwestycji lokalnych ze środków unijnych, a potem rozpoczęła się dyskusja. Radni odważnie prezentowali swoje pomysły. Główną uwagę poświęcili rozwojowi sportu na terenie miasta i gminy, rekreacji czyli organizowaniu festiwali muzycznych oraz tworzeniu miejsc, w których będą mogli spotykać się z rówieśnikami, a także rozwijać swoje pasje i talenty, zwrócono także uwagę na problem śmiecenia Trzcianki i okolic. Odbyły się również dwa głosowania w temacie kontynuowania imprezy Bałtyk-Karkonosze Tour a także czy warto organizować imprezy Strong Man  w naszej gminie. Według porządku odbyły się zapytania i interpelacje radnych oraz odpowiedzi na nie. Myślę, iż wielu osobom podobała się sesja, gdyż mogliśmy poćwiczyć umiejętności uważnego słuchania, obserwowania, debatowania, a także mieliśmy okazję porozmawiać z innymi i poznać ich zdanie i pomysły.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3