OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

Wycieczka do Poznania

W ubiegłym tygodniu klasa 2 b oraz 1 a uczestniczyli w niesamowitej wycieczce do Poznania. Pierwszym i zdecydowanie najbardziej „wyskokowym” punktem programu była wizyta w parku trampolin.


Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, nasi uczniowie korzystali z szeregu atrakcji: zjeżdżalni, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Dla wielu uczestników była to pierwsza wizyta w parku. Najmłodsi wychodzili zadowoleni i z uśmiechem na twarzy. Następnie spacerowaliśmy po , a o godzinie 12.00 wysłuchaliśmy hejnału i kibicowaliśmy trykającym się koziołkom. Po smacznym obiedzie mieliśmy okazję zwiedzić Stadion Lecha Poznań. Ostatnim punktem wycieczki był przyjazd na lotnisko, gdzie mieliśmy okazję obserwować start i lądowanie samolotu oraz elementy jego obsługi na płycie lotniska. Zmęczeni ale za to szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3