OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

UWAGA !

14 PAŹDZIERNIKA 2019 r.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.
SZKOŁA ZAPEWNIA UCZNIOM ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE.
ŚWIETLICA SZKOLNA BĘDZIE CZYNNA OD 6:30 DO 16:30.

Warsztaty budowania karmników

Z okazji EKOtygodnia trzech naszych uczniów z klas drugich wraz z opiekunem p. Kornelią Bączyk wzięło udział w warsztatach tworzenia karmników oraz domków dla ptaków. Formę i aspekty techniczne przygotowały Warsztaty Terapii Zajęciowej z Trzcianki. Warsztaty prowadzone były w Sali Teatralnej MDK.


Efekty prac zapewne zobaczycie wkrótce zawieszone na drzewach w mieście. Z okazji EKOtygodnia trzech naszych uczniów z klas drugich wraz z opiekunem p. Kornelią Bączyk wzięło udział w warsztatach tworzenia karmników oraz domków dla ptaków. Formę i aspekty techniczne przygotowały Warsztaty Terapii Zajęciowej z Trzcianki. Warsztaty prowadzone były w Sali Teatralnej MDK. Efekty prac zapewne zobaczycie wkrótce zawieszone na drzewach w mieście. Dokarmianie ptaków pobudza zainteresowanie ornitologią, przeżycia estetyczne związane z obserwacją ptaków, a organizowane w szkołach, kształtuje zachowania proekologiczne. Prawidłowo prowadzone dokarmianie może być jedną z form aktywnej ochrony przyrody. Podobną funkcję może spełniać pozostawianie do dyspozycji ptaków niektórych roślin, traw z nasionami, owoców na drzewach i krzewach.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3