OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

UWAGA !

14 PAŹDZIERNIKA 2019 r.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.
SZKOŁA ZAPEWNIA UCZNIOM ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE.
ŚWIETLICA SZKOLNA BĘDZIE CZYNNA OD 6:30 DO 16:30.

NAJLEPSZA STREFA KIBICA Z SP3

Strefa kibica – wygraliśmy voucher! 

 

W niedzielę 22 września 2019 w Trzciance odbył się 37. bieg im. Tadeusza Zielińskiego. Z tej okazji ogłoszono konkurs na najlepszą strefę kibica. Na trasie biegu głównego, który liczył 10 km wynaczono miejsce, na skrzyżowaniu ulicy Wieleńskiej z ulicą Broniewskiego, w którym uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali strefę kibica.W niedzielę 22 września 2019 w Trzciance odbył się 37. bieg im. Tadeusza Zielińskiego. Z tej okazji ogłoszono konkurs na najlepszą strefę kibica. Na trasie biegu głównego, który liczył 10 km wynaczono miejsce, na skrzyżowaniu ulicy Wieleńskiej z ulicą Broniewskiego, w którym uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali strefę kibica.Wygraliśmy voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na usługi w firmie Arcan. Gratulacje dla wszystkich uczestników zmagających sie z wysiłkiem podczas biegu oraz dla kibiców, którzy wykazali się głośnym i sportowym dopingiem.

 

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3