UWAGA !

FORMULARZ ZAMÓWIENIA KSIĄŻEK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W MENU ROZWIJANYM DLA UCZNIA I RODZICA/BIBLIOTEKA MOŻNA DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

KLIKNIJ >>

Wypożyczanie książek w bibliotece szkolnej w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Trzy sposoby:

1. Wypełnij formularz zamówienia książki znajdujący się na stronie szkoły i odeślij go bibliotekarzowi na e-dziennik.

2. Wrzuć kartkę z tytułem książki do skrzynki umieszczonej na drzwiach biblioteki, oprócz tytułu na kartce napisz imię, nazwisko oraz klasę.

3. Zamów książkę przez dziennik elektroniczny lub e-mail bibliotekarza: aldonal@trzcianka.onmicrosoft.com

Bibliotekarz w odpowiedzi na zamówienie wyśle informację zwrotną z datą i godziną, na której przerwie i w jaki dzień uczeń może zgłosić się po zamówioną książkę. Podobnie sprawa wygląda z oddaniem książki.

Wszelkie wątpliwości i pytania odnośnie książek kierujemy do bibliotekarza na dziennik elektroniczny.

Bibliotekarz Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance


 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021


 

Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu – przeczytaj koniecznie!

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły do wspólnych obchodów Światowego Dnia Świadomosci Autyzmu 2 kwietnia. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji, prosimy, aby tego dnia ubrać się na niebiesko lub dodać coś niebieskiego do ubrania, wykonać rysunek albo okolicznościową kartkę z życzeniami, oświetlić coś na niebiesko, udostępnić plakat promujący akcję w mediach społecznościowych.


Następnie prosimy o wykonanie i przesłanie zdjęcia swoich działań na adres e-mail: monikas@trzcianka.onmicrosoft.com do 2 kwietnia. Przysłane do nas zdjęcia zamieścimy na stronie internetowej szkoły. Każdy może wyrazić swoją solidarność.  Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły do wspólnych obchodów Światowego Dnia Świadomosci Autyzmu 2 kwietnia. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji, prosimy, aby tego dnia ubrać się na niebiesko lub dodać coś niebieskiego do ubrania, wykonać rysunek albo okolicznościową kartkę z życzeniami, oświetlić coś na niebiesko, udostępnić plakat promujący akcję w mediach społecznościowych. Następnie prosimy o wykonanie i przesłanie zdjęcia swoich działań na adres e-mail: monikas@trzcianka.onmicrosoft.com do 2 kwietnia. Przysłane do nas zdjęcia zamieścimy na stronie internetowej szkoły. Każdy może wyrazić swoją solidarność.  Niech w ten jeden dzień w roku będzie nam niebiesko, aby każdy kolejny stał się łatwiejszy dla osób z autyzmem. Dowiedz się więcej na: https://dziecisawazne.pl/swiatowy-dzien-wiedzy-na-temat-autyzmu/, www.synapsis.org.pl, www.facebook.com/fundacja.synapsis..


Autyzm co to takiego?
Na stronie internetowej dziecisawazne.pl, do której odwiedzenia zachecamy, można przeczytać, że „autyzm jest tajemniczym zaburzeniem, u podstaw którego leży nieprawidłowa praca mózgu. Osoby z autyzmem mają problemy z mówieniem, postrzeganiem świata, rozumieniem relacji społecznych. W odmienny sposób odbierają wrażenia zmysłowe. Trudno jest nam nawet wyobrazić sobie, że sól jest kwaśna, śnieg parzy, a delikatne głaskanie powoduje silny ból. Ale tak właśnie może wyglądać świat osoby z autyzmem. I nie jest to ani gorsze, ani lepsze postrzeganie świata; jest po prostu inne i zasługuje na nasze zrozumienie.”Źródło: https://dziecisawazne.pl/swiatowy-dzien-wiedzy-na-temat-autyzmu/ (30.03.20.)

Szukaj

BIP

CYFROWA SZKOŁA

Udział w projektach

Dla nauczyciela