UWAGA !

FORMULARZ ZAMÓWIENIA KSIĄŻEK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W MENU ROZWIJANYM DLA UCZNIA I RODZICA/BIBLIOTEKA MOŻNA DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

KLIKNIJ >>

Wypożyczanie książek w bibliotece szkolnej w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Trzy sposoby:

1. Wypełnij formularz zamówienia książki znajdujący się na stronie szkoły i odeślij go bibliotekarzowi na e-dziennik.

2. Wrzuć kartkę z tytułem książki do skrzynki umieszczonej na drzwiach biblioteki, oprócz tytułu na kartce napisz imię, nazwisko oraz klasę.

3. Zamów książkę przez dziennik elektroniczny lub e-mail bibliotekarza: aldonal@trzcianka.onmicrosoft.com

Bibliotekarz w odpowiedzi na zamówienie wyśle informację zwrotną z datą i godziną, na której przerwie i w jaki dzień uczeń może zgłosić się po zamówioną książkę. Podobnie sprawa wygląda z oddaniem książki.

Wszelkie wątpliwości i pytania odnośnie książek kierujemy do bibliotekarza na dziennik elektroniczny.

Bibliotekarz Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance


 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021


 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

 
2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia organizowana jest również akcja „Zaświeć się na niebiesko” (Light it up blue), którą zapoczątkowała amerykańska organizacja Autism Speaks.


Polega na oświetlaniu na niebiesko różnych budynków i obiektów na znak solidarności z osobami z autyzmem i ich rodzinami. W Polsce akcję propaguje Fundacja SYNAPSIS. W tym roku na niebiesko zostanie oświetlonych kilkadziesiąt budynków w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Płocku, Bielsku-Białej, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Tomaszowie Mazowieckim, Zawadzie k. Opola oraz we Wrocławiu.  U nas w Trzciance również niebiesko, o czym świadczą nadesłane przez Was zdjęcia, plakaty i rysunki. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Odzew był bardzo duży. Pokazaliście swoją solidarność. Nasza „trójka” jest niebieska. Zapraszamy do obejrzenia przepięknej i uśmiechniętej wystawy zdjęć w zakładce GALERIA>>.

Szukaj

BIP

CYFROWA SZKOŁA

Udział w projektach

Dla nauczyciela