UWAGA !

FORMULARZ ZAMÓWIENIA KSIĄŻEK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W MENU ROZWIJANYM DLA UCZNIA I RODZICA/BIBLIOTEKA MOŻNA DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

KLIKNIJ >>

Wypożyczanie książek w bibliotece szkolnej w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Trzy sposoby:

1. Wypełnij formularz zamówienia książki znajdujący się na stronie szkoły i odeślij go bibliotekarzowi na e-dziennik.

2. Wrzuć kartkę z tytułem książki do skrzynki umieszczonej na drzwiach biblioteki, oprócz tytułu na kartce napisz imię, nazwisko oraz klasę.

3. Zamów książkę przez dziennik elektroniczny lub e-mail bibliotekarza: aldonal@trzcianka.onmicrosoft.com

Bibliotekarz w odpowiedzi na zamówienie wyśle informację zwrotną z datą i godziną, na której przerwie i w jaki dzień uczeń może zgłosić się po zamówioną książkę. Podobnie sprawa wygląda z oddaniem książki.

Wszelkie wątpliwości i pytania odnośnie książek kierujemy do bibliotekarza na dziennik elektroniczny.

Bibliotekarz Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance


 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021


 

Joga dla dzieci

W obecnym czasie dzieci doświadczają stresu i napięć psychicznych, które trudno zredukować. Dzieci większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, często nie mają możliwości spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu, np. w przydomowym ogrodzie.


Ograniczona jest możliwość ruchu, która jest bezcenna dla utrzymania dobrej kondycji całego organizmu. Sposobem na obecne przeszkody jest joga dla dzieci. Praktyka ta jest bezpieczna i modeluje w dzieciach zdrowe nawyki. Ćwiczenia jogi ponadto dodają witalności, zapobiegają chorobom oraz mają korzystny wpływ na psychikę - poprawiają koncentrację, świadomość wewnętrznych stanów psychicznych, wyciszają i uspokajają. Ponadto systematyczna joga wzmacnia siłę woli, wzmacnia wiarę w siebie i swoje możliwości, rozwija koordynację ruchową i elastyczność. Dla dzieci nadpobudliwych ruchowo joga jest doskonałym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii i przekształcenie jej w energię kreatywną i twórczą. A w szczególności joga to prawdziwa frajda! Zachęcamy zatem rodziców i uczniów do wspólnego ćwiczenia jogi :) W załączniku umieszczamy „jogę dla dzieci”, do której praktykowania zapraszamy.

Szukaj

BIP

CYFROWA SZKOŁA

Udział w projektach

Dla nauczyciela