UWAGA !

FORMULARZ ZAMÓWIENIA KSIĄŻEK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W MENU ROZWIJANYM DLA UCZNIA I RODZICA/BIBLIOTEKA MOŻNA DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

KLIKNIJ >>

Wypożyczanie książek w bibliotece szkolnej w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Trzy sposoby:

1. Wypełnij formularz zamówienia książki znajdujący się na stronie szkoły i odeślij go bibliotekarzowi na e-dziennik.

2. Wrzuć kartkę z tytułem książki do skrzynki umieszczonej na drzwiach biblioteki, oprócz tytułu na kartce napisz imię, nazwisko oraz klasę.

3. Zamów książkę przez dziennik elektroniczny lub e-mail bibliotekarza: aldonal@trzcianka.onmicrosoft.com

Bibliotekarz w odpowiedzi na zamówienie wyśle informację zwrotną z datą i godziną, na której przerwie i w jaki dzień uczeń może zgłosić się po zamówioną książkę. Podobnie sprawa wygląda z oddaniem książki.

Wszelkie wątpliwości i pytania odnośnie książek kierujemy do bibliotekarza na dziennik elektroniczny.

Bibliotekarz Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance


 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021


 

Akcja „Będzie dobrze!”


Zapraszamy Was do przyłączenia się do akcji „Będzie dobrze!”. Ideę projektu zapoczątkowały włoskie dzieci, które podobnie jak my tęsknią za czasem beztroskich spotkań z innymi, czy też za zwykłym życiem szkolnym.

 

Celem akcji jest dodanie sobie otuchy oraz pozytywnej energii, abyśmy mimo społecznej kwarantanny nadal się uśmiechali i wierzyli w lepsze jutro. Prosimy o wykonanie wesołych, pogodnych i kolorowych prac z nagłówkiem „Będzie dobrze!” Liczymy na waszą kreatywność oraz inwencję twórczą podczas tworzenia prac plastycznych. Następnie zachęcamy do wykonania fotorelacji i przesłanie ich na jeden z poniższych adresów e-mail do poniedziałku 20 kwietnia 2020 roku: Zapraszamy Was do przyłączenia się do akcji „Będzie dobrze!”. Ideę projektu zapoczątkowały włoskie dzieci, które podobnie jak my tęsknią za czasem beztroskich spotkań z innymi, czy też za zwykłym życiem szkolnym. Celem akcji jest dodanie sobie otuchy oraz pozytywnej energii, abyśmy mimo społecznej kwarantanny nadal się uśmiechali i wierzyli w lepsze jutro. Prosimy o wykonanie wesołych, pogodnych i kolorowych prac z nagłówkiem „Będzie dobrze!” Liczymy na waszą kreatywność oraz inwencję twórczą podczas tworzenia prac plastycznych. Następnie zachęcamy do wykonania fotorelacji i przesłanie ich na jeden z poniższych adresów e-mail do poniedziałku 20 kwietnia 2020 roku:
monikas@trzcianka.onmicrosoft.comroksanas@trzcianka.onmicrosoft.comewah@trzcianka.onmicrosoft.com
Przysłane do nas zdjęcia zamieścimy na stronie internetowej szkoły. Czekamy na wasze niepowtarzalne prace plastyczne!

Szukaj

BIP

CYFROWA SZKOŁA

Udział w projektach

Dla nauczyciela