Procedury bezpiecznego pobytu dziecka w szkole - aktualizacja 11.10.2020

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

Od najbliższego poniedziałku 12 października br. wprowadzamy następujące zmiany w procedurach bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią:

1. Uczniowie i nauczyciele w czasie międzylekcyjnym w częściach wspólnych szkoły tj. korytarze, klatki schodowe, szatnie, hol szkoły, toalety, blok sportowy oraz boisko szkolne proszeni są o zasłanianie UST i NOSA (maseczka lub przyłbica). Zakładanie maseczek nie obowiązuje podczas przebywania w salach lekcyjnych . Uczniowie przynoszą własne maseczki.

2. Rodzice uczniów proszeni są NIE WCHODZIĆ do budynku szkoły. Rano podprowadzają uczniów pod wejście, natomiast w celu odebrania dziecka ze szkoły, zgłaszają ten fakt telefonicznie w SEKRETARIACIE SZKOŁY tel. 67 216 21 32 lub pracownikom szkoły przy wejściu głównym.

Ponadto przypominamy, że uczniowie z jakimikolwiek objawami choroby (kaszel, katar, gorączka itp.) mają POZOSTAWAĆ W DOMU. 


Z poważaniem 

Dyrektor Szkoły

Anna Maria Wyrzykowska

Konkurs #OSEWyzwanie


Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Kopernika w Trzciance  została laureatem konkursu #OSEWyzwanie. Wygrana w konkursie oznacza pozyskanie kompletu 16 laptopów do wykorzystywania przez uczniów nie tylko podczas lekcji informatyk
i. Dzięki mobilnej pracowni multimedialnej narzędzia cyfrowe można wykorzystywać podczas zajęć z dowolnego przedmiotu i w każdej sali lekcyjnej.Sprzęt już dotarł do naszej szkoły i dzięki p. Krzysztofowi Pagórkowi jest gotowy do pracy. Teraz tylko czekamy na powrót uczniów do szkoły i działamy……Z pozdrowieniami Anna Wyrzykowska

BIP

Wczesne wspomaganie rozwoju

Szukaj

Udział w projektach

CYFROWA SZKOŁA

ŚWIETLICA

Dla nauczyciela