Procedury bezpiecznego pobytu dziecka w szkole - aktualizacja 11.10.2020

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

Od najbliższego poniedziałku 12 października br. wprowadzamy następujące zmiany w procedurach bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią:

1. Uczniowie i nauczyciele w czasie międzylekcyjnym w częściach wspólnych szkoły tj. korytarze, klatki schodowe, szatnie, hol szkoły, toalety, blok sportowy oraz boisko szkolne proszeni są o zasłanianie UST i NOSA (maseczka lub przyłbica). Zakładanie maseczek nie obowiązuje podczas przebywania w salach lekcyjnych . Uczniowie przynoszą własne maseczki.

2. Rodzice uczniów proszeni są NIE WCHODZIĆ do budynku szkoły. Rano podprowadzają uczniów pod wejście, natomiast w celu odebrania dziecka ze szkoły, zgłaszają ten fakt telefonicznie w SEKRETARIACIE SZKOŁY tel. 67 216 21 32 lub pracownikom szkoły przy wejściu głównym.

Ponadto przypominamy, że uczniowie z jakimikolwiek objawami choroby (kaszel, katar, gorączka itp.) mają POZOSTAWAĆ W DOMU. 


Z poważaniem 

Dyrektor Szkoły

Anna Maria Wyrzykowska

Świetlica działa!

 Bajki, baśnie to jest to co nasze Świetliczaki uwielbiają najbardziej. To one poruszają, bawią oraz pokazują dzieciom, że walka z przeciwnościami jest nieunikniona.


Dnia 23.09.2020r. w naszej świetlicy szkolnej odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu Uniwersytet Dzieci „Muzyka. Do czego inspirują nas dźwięki?”. Projekt rozpoczęliśmy od obejrzenia znanej bajki. Zapewniliśmy najmłodszym atmosferę, jaka  panuje

w prawdziwej sali kinowej. Swoją uwagę dzieci miały skupić na muzyce, która odgrywała w seansie bardzo istotną rolę oraz na emocjach i zachowaniach towarzyszących  poszczególnym bohaterom. Dzieci były bardzo zaangażowane, zaciekawione, ale przede wszystkim zadowolone.

 

 

BIP

Wczesne wspomaganie rozwoju

Szukaj

Udział w projektach

CYFROWA SZKOŁA

ŚWIETLICA

Dla nauczyciela