Procedury bezpiecznego pobytu dziecka w szkole - aktualizacja 11.10.2020

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

Od najbliższego poniedziałku 12 października br. wprowadzamy następujące zmiany w procedurach bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią:

1. Uczniowie i nauczyciele w czasie międzylekcyjnym w częściach wspólnych szkoły tj. korytarze, klatki schodowe, szatnie, hol szkoły, toalety, blok sportowy oraz boisko szkolne proszeni są o zasłanianie UST i NOSA (maseczka lub przyłbica). Zakładanie maseczek nie obowiązuje podczas przebywania w salach lekcyjnych . Uczniowie przynoszą własne maseczki.

2. Rodzice uczniów proszeni są NIE WCHODZIĆ do budynku szkoły. Rano podprowadzają uczniów pod wejście, natomiast w celu odebrania dziecka ze szkoły, zgłaszają ten fakt telefonicznie w SEKRETARIACIE SZKOŁY tel. 67 216 21 32 lub pracownikom szkoły przy wejściu głównym.

Ponadto przypominamy, że uczniowie z jakimikolwiek objawami choroby (kaszel, katar, gorączka itp.) mają POZOSTAWAĆ W DOMU. 


Z poważaniem 

Dyrektor Szkoły

Anna Maria Wyrzykowska

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

2 października obchodziliśmy w naszej szkole „Święto Pieczonego Ziemniaka”.


W tym roku wyjątkowo impreza z ziemniakiem w roli głównej odbyła się na boisku szkolnym, a jej celem tradycyjnie już było promowanie aktywności dzieci w zabawach sportowych, stymulowanie pozytywnych zachowań społecznych i współpracy między dziećmi starszymi, a młodszymi oraz wykazanie się pomysłowością oraz twórczym działaniem. Uczniowie biorący udział w imprezie doskonale bawili się podczas zorganizowanych podchodów, zabaw ruchowych, animacji z chustą Klanzy, czy zdobieniu dyplomów za pomocą pieczątek z ziemniaka. Ukoronowaniem imprezy było wspólne grillowanie ziemniaków i radosne biesiadowanie. Dzieci biorące udział w zabawie otrzymały również pamiątkowe linijki oraz długopisy od przedstawicieli Nadleśnictwa Trzcianka. Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie oraz miło spędzony czas:)

BIP

Wczesne wspomaganie rozwoju

Szukaj

Udział w projektach

CYFROWA SZKOŁA

ŚWIETLICA

Dla nauczyciela