SZKOŁA 2021/2022

OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

RODO

RADA RODZICÓW

Wolontariat SP3

GRATULACJE DLA WIKTORA I IGORA HAŁUJA!!!!!!


Mistrzostwa Wielkopolski w szachach klasycznych

Grupa 202 zawodników i zawodniczek spotkała się w dniach 18-23 czerwca br. w Sypniewie k. Jastrowia, aby rywalizować o tytuły najlepszych szachistów w województwie podczas Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików.

 

Dodatkowo, uczestnicy z grup do lat 9, 11 i 13 rywalizowali o miejsca premiowane udziałem w eliminacjach do Mistrzostw Polski. W gronie 140 chłopców, którzy przyjechali do Sypniewa z całej Wielkopolski byli uczniowie naszej szkoły: Wiktor Hałuja z klasy VIIIa, który występował w grupie do lat 15 oraz Igor Hałuja z klasy IVa, startujący w grupie do lat 11.

Każdy z zawodników rozegrał 9 partii (po dwie dziennie). O ich zaciętym charakterze może świadczyć fakt, że niektóre trwały blisko 4 godziny. Wiktor zgromadził w sumie 4,5 pkt i dodatkowo blisko 1200 punktów FIDE – cenionych w międzynarodowej klasyfikacji szachowej. Igor z dorobkiem 6,5 pkt uplasował się na trzecim miejscu, za które został nagrodzony pucharem, medalem i awansem do eliminacji strefowych do Mistrzostw Polski, które odbędą się w październiku w Łazach.

Szukaj

BIP

UDZIAŁ W PROJEKTACH

ZIELONY ZAKĄTEK - PROJEKT

NASZE FILMY

Kącik katechetyczny

Wczesne wspomaganie rozwoju

CYFROWA SZKOŁA

Dla nauczyciela

Wyniki konkursów