SZKOŁA 2021/2022

OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

RODO

RADA RODZICÓW

Wolontariat SP3

Dzień Kropki i kropka

     
  Dzień Kropki to z pewnością wyjątkowy dzień. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkół w ponad 180 krajach na całym świecie organizują tego dnia wiele działań z kropką w tle.

 

Działania te mają na celu pomóc dzieciom odkryć ich talenty, kreatywność oraz poznać i zaprezentować ich mocne strony.  Oczywiście, nie mogło tej inicjatywy zabraknąć w naszej szkole! Tego dnia wiele się działo! W ubiorze uczniów oraz nauczycieli dominowały kropki: kropki na spodniach, koszulkach, sukienkach,… Nie zabrakło nawet kropek na nosie!  Nawet nasze szkolne boisko zostało zakropkowane. 

   Najmłodsi poznali historię małej Vashti, następnie wykonywali zakropkowane zadania, rozwiązywali łamigłówki z kropką w tle. Powstały także “kropkowe dzieła sztuki’’, które możemy podziwiać na szkolnym korytarzu. Uśmiech towarzyszył uczniom cały dzień! Pomysłowość dzieciaków nie ma granic.

      To był pozytywnie zakropkowany dzień !

Szukaj

BIP

UDZIAŁ W PROJEKTACH

ZIELONY ZAKĄTEK - PROJEKT

NASZE FILMY

Kącik katechetyczny

Wczesne wspomaganie rozwoju

CYFROWA SZKOŁA

Dla nauczyciela

Wyniki konkursów