OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

Festiwal Nauki i Zawodu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Dnia 26 marca br. klasy siódme i ósme udały się wraz z wychowawcami na Festiwal Nauki i Zawodu do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance. Czekało tam na nas ponad 20 różnych atrakcji – od gastronomicznych przez leśnictwo po literaturę.

 

 Nam najbardziej przypadły do gustu zajęcia gastronomiczne. Składały się one z dwóch części – pierwsza z nich skupiała się na dekorowaniu naleśników  i późniejszym złożeniu w jeden z czterech sposobów. Z apetytem je skonsumowaliśmy - były pyszne! Druga część składała się z warsztatów z kreatywności pt. „Owocowe malarstwo”, która polegała na ułożeniu obrazu z przygotowanych wcześniej owoców i warzyw. Między różnymi zajęciami degustowaliśmy ciastka i gofry wykonane przez uczniów tej szkoły.

  Oprócz gastronomii każdy z nas zwrócił uwagę na inne zajęcia, dziewczynom bardziej przypadły do gustu pokazy kosmetologiczne, porady i wizaż, czy warsztaty dietetyczne „Wiesz, co jesz?”, natomiast płci przeciwnej w pamięci utkwiły warsztaty z robotyki czy multimedialna strzelnica laserowa. Mogliśmy również zapoznać się działaniem i wykonaniem kamery termowizyjnej, naszą uwagę przykuły także warsztaty fizyczne polegające na wykonaniu spektroskopu, warsztaty historyczne „Przenieśmy się w czasie” czy warsztaty modelarskie „Dywizjon 302 i 303”.

         Po tej wycieczce znaczna część uczniów deklaruje chęć związania swej przyszłości z tą szkołą.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3