OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

II MIEJSCE DZIEWCZĄT Z SP 3 W TRZCIANCE

MISTRZOSTWA REJONU W MINIPIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

   W sobotę, 23.03.2019 r., dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance brały udział w rejonowych rozgrywkach siatkarskich, które odbyły się w  Szkole Podstawowej nr 2 Pile. W rozgrywkach brały udział zespoły siatkarskie z SP nr 11, SP nr 2, SP z Margonina i SP z Damasławka.        

 

     Nasze dziewczęta rozegrały trzy zwycięskie mecze i jeden przegrany z zespołem z SP 2 w Pile. Pierwsze miejsce i udział w rozgrywkach wojewódzkich uzyskała  SP2 z Piły, drugie miejsce SP 3 z Trzcianki, trzecie miejsce SP 11 z Piły, czwarte miejsce SP z Margonina i piąte SP z Damasławka.

Skład naszego zespołu:    Alicja Andrzejczak - VI d, Zuzanna Cimcioch - VI d, Amelia Dziuda - VI d, Weronika Gocławska- VI a, Olga Grześnik- VI d, Kornelia Holweg- VI e, Magdalena Kuskowska - VI e, Antonina Sokołowska - VI d, Hanna Walkowiak - VI b.                

GRATULACJE !!!

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3