OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Czwórboju Lekkoatletycznym

Dnia 3 kwietnia 2019 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Czwórboju Lekkoatletycznym klas IV-VI Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców.

 Uroczystego otwarcia zawodów dokonała pani Anna Maria Wyrzykowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance. W Mistrzostwach udział wzięło sześć szkół z Miasta i Gminy Trzcianka: Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzciance, Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance, Szkoła Podstawowa w Białej, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, Szkoła Podstawowa w Siedlisku oraz organizator imprezy Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance. Zawodnicy wzięli udział w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg krótki - 60 m, bieg długi 1000 m chłopcy, 600 m dziewczęta, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Indywidualne wyniki każdego zawodnika przeliczone zostały na punkty, których suma decydowała o klasyfikacji końcowej drużyny.

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siedlisku

4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzciance

5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Białej

6 miejsce - Szkoła Podstawowa w Łomnicy

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Białej

4 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzciance

5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Siedlisku

6 miejsce - Szkoła Podstawowa w Łomnicy

Wśród dziewcząt najlepszy wynik indywidualny uzyskała Kornelia Holweg ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance (347 pkt), natomiast wśród chłopców najlepszy indywidualnie był uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance Maciej Sikora, który zdobył 437 pkt.

Wręczenia dyplomów i pucharów dokonała pani Anna Maria Wyrzykowska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance.

W imieniu organizatora zawodów dziękujemy Burmistrzowi Trzcianki panu Krzysztofowi Jaworskiemu za udostępnienie obiektu sportowego OSIR oraz ufundowanie pucharów.

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3