OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

RODO

Olimpijczyk Trzcianka

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ogłasza konkurs (zapytanie ofertowe) na wynajęcie lokalu  do prowadzenia stołówki szkolnej w  budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w  Trzciance, ul. W. Broniewskiego 2

 Konkurs ogłoszono w dniu 07 sierpnia 2019 r. na stronie internetowej szkoły www.sp3trzcianka.linuxpl.com  i na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance Informacje o zamawiającym i przedmiocie konkursu. Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika 64-980 Trzcianka, ul. W. Broniewskiego 2, 
tel. 67 216-21-32, fax. 67 216- 21- 32.

Zamawiający ogłasza konkurs na: 
Wynajem lokalu do prowadzenia stołówki szkolnej oraz przygotowywania posiłków dla uczniów i personelu szkoły w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance.

ZOBACZ DOKUMENTY>>

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

na dostawę wyposażenia do stołówek szkolnych wraz z montażem: w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance, ul. Broniewskiego 2 i w Szkole Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Siedlisku, Siedlisko 160.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>


DO ZOBACZENIA ! 

Zwycięstwo w eliminacjach gminnych Wielkopolskiego Turnieju Orlika

Dnia 4 kwietnia 2019 roku na boisku ORLIK 2012 w Trzciance został rozegrany etap gminny Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2019.

 

Do turnieju przystąpiło osiem zespołów: Szkoła Podstawowa w Białej, Szkoła Podstawowa w Siedlisku, Katolicka Szkoła Podstawowa w Trzciance, Szkoła Podstawowa w Łomnicy oraz po dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance. Pierwszą fazę zawodów rozegrano w dwóch grupach, z których do półfinałów przechodziły dwa najlepsze zespoły. W pierwszym półfinale spotkały się dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 2, natomiast w drugim Szkoła Podstawowa w Łomnicy oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance. Do finału awansowała drużyna SP2 oraz SP3. Najważniejszy mecz turnieju został rozstrzygnięty na korzyść zawodników z trzcianeckiej Trójki, którzy wynikiem 4:2 zwyciężyli w eliminacjach gminnych Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

Naszą szkołę reprezentowali:

Orwat Jakub

Myszogląd Sebastian

Orlewicz Olaf

Lisowski Gabriel

Woźniak Michał

Kościelnik Maciej

Nowak Julian

Hałuja Wiktor

Bylewski Michał

Grabowski Mikołaj

Żołnierkiewicz Igor

Małecki Marcel

oraz

Smulski Mateusz

Stańczyk Jakub

Kluczewski Tomasz

Węcławowicz Maciej

Machowski Kacper

Stepura Piotr

Nowicki Paweł

Aldinov Gracjan

Majchrzak Oskar

Martyn Michał

Gratulujemy!

Szukaj

Udział w projektach

SAMORZĄD

RADA RODZICÓW

Dla nauczyciela

Wolontariat SP3