Kalendarz imprez szkolnych

Kalendarz imprez

organizowanych w Szkole Podstawowej nr 3 im. M. Kopernika w Trzciance

w roku szkolnym 2019/2020

l.p.

Nazwa imprezy

Data

Miejsce

Organizator

WRZESIEŃ 2019

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

02.09.2019

boisko szkolne

Łukasz Bagrowski, Iwona Juchnowicz, Karolina Mendyk

2.

Organizacja Międzynarodowego Dnia Kropki - święta odwagi, kreatywności i wiary w siebie

(cała szkoła)

16.09.2019

Sp3

Samorząd Uczniowski

3.

Akcja Sprzątania Trzcianki

20.09.2019

Park 1 Maja, parking za UM między Biedronką a ul.Grunwaldzką

Urząd Miasta

4.

Dyskoteka z okazji „Dnia Chłopca”

26.09.2019

Sala gimnastyczna

 

Samorząd Uczniowski

 

5.

 

Realizacja projektu „Bezpieczna szkoła”

Cały rok szkolny

Sp3

Zespół nauczycieli specjalistów i zespół ds. bezpieczeństwa

6.

 

Realizacja projektu „Dbam o zdrowie”

Cały rok szkolny

Sp3

Zespół nauczycieli specjalistów: E.Hałuja, M.Stańczyk-Rychlik, R.Szymaszek

7.

„Cała Polska ładnie mówi”- projekt ogólnopolski

Cały rok szkolny

Sp3

Ola Głowacz

 

8.

 

„Przyroda pod lupą”- europejski projekt eTwinning

Cały rok szkolny

Sp3

Agnieszka Łotyszonek

PAŹDZIERNIK 2019

9.

Integracyjne warsztaty w klasach specjalnych „Aby zdrowym być trzeba umieć żyć”

02.10.2019

Sala 18

M.Kwaśniewicz-Żak

D.Gotowała

B.Poćwiardowska

A. Życińska

I.Kaczmarzewska

10.

Rajd, pt. "Lepsze niż sieciowe są gry zespołowe"

04.10.2019

Trzcianka i okolice

Dyrekcja szkoły, zespół specjalistów, A. Łotyszonek, Ł. Bagrowski, M. Szatkowski, M. Tyll

11.

"W podziękowaniu...." - montaż słowno- muzyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej - uroczystość dla pedagogów

i pracowników szkoły

14.10.2019

 

Izabela Gajowa

Paulina Wajner

 

12.

 

CodeWeek2019

„Trójka programuje”

 

15-16.10.2019

sala 14/27

M. Wojnowska, A.Łotyszonek, J. Sokulska

13.

Pasowanie na „Świetliczaka”

24.10.2019

Świetlica szkolna

Zespół nauczycieli świetlicy

14.

„Pomagamy kasztanowcom” – udział w akcji grabienia liści – współpraca z Nadleśnictwem Trzcianka

październik-listopad

 

K. Hrynkiewicz

P. Mróz

LISTOPAD 2019

15.

Dzień Patriotyczny dla całej szkoły (utworzenie polskiej flagi, strój biało-czerwony, nauka piosenek, wspólny taniec)

08.11.2019

boisko szkolne

Zespół nauczycieli specjalistów: E.Hałuja, M.Stańczyk-Rychlik, R.Szymaszek

16.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

12.11.2019

Sala gimnastyczna

 

Agnieszka Mrotek

Ewa Woźna – Skowrońska

Marta Wysoczańska

Aldona Linartas

Łukasz Bagrowski

Joanna Gorczyńska

17.

Zajęcia kreatywne dla uczniów, pt. “ Warsztaty z Dashem, Doltem i Docem”

12.11.2019

Sala14

Samorząd Uczniowski

18.

Maraton czytelniczy

„Dzieje Ani Shirley”

kl. VI - VII

27.11.2019

 

Aldona Linartas

Ewa Woźna – Skowrońska

19.

Dzień Zdrowego Żywienia

 

22.11.2019

Sp3

Samorząd Uczniowski

20.

Uroczystość Andrzejkowa w klasach specjalnych

29.11.2019

sala 18

wychowawcy klas, D.Gotowała, I.Kaczmarzewska

21.

Andrzejki

 

29.11.2019

świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

GRUDZIEŃ 2019

22.

Warsztaty dla klas specjalnych 4b/5h/6i– Deutschmacht Spaβ

05.12.2019

 

E.Grandke

23.

„Cała Polska czyta dzieciom” (dla klas specjalnych)

6.12.2019

 

E.Hałuja

M. Tyll

24.

Warsztaty Bożonarodzeniowe dla klas I-III

6.12.2019

 

M.Pasturek

 

25.

Integracyjny apel szkolny z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

10.12.2019

sala gimnastyczna

A. Życińska

I. Szmaglińska

D. Gotowała

E.Woźna-Skowrońska

E. Grandke

B. Poćwiardowska

M. Kwaśniewicz-Żak

O. Głowacz

I. Kaczmarzewska

K. Radke-Gil

M.Kalina, T. Kubiak

 

26.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

09-21.12.2019

 

Samorząd Uczniowski

27.

Warsztaty Bożonarodzeniowe

18.12.2019r.

świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

28.

Koncert Kolęd

„Spieszmy do Betlejem”

Kiermasz ozdób świątecznych

kl. I - VIII

19.12.2019

 

Łukasz Bagrowski

Joanna Gorczyńska

s. Marta Jagielska

29.

Integracyjne warsztaty bożonarodzeniowe

20.12.2019

s.18

M. Kwaśniewicz-Żak

D. Gotowała

I. Kaczmarzewska

K.Radke –Gil

A. Kasperczak

M.Kalina

 

30.

Jasełka

20.12.2019

 

Zespół katechetyczny

STYCZEŃ 2020

31.

„Dzień Dziadków” w klasach specjalnych I-IV oraz ZET – przyjęcie i występ okolicznościowy

08.01.2020

sala 18

M. Tyll, I.Kaczmarzewska

E.Hałuja

T.Kubiak

A.Kasperczak

32.

Spotkanie z policjantem

22.01.2020

świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

33.

Bal karnawałowy dla klas specjalnych

23.01.2020

 

Samorząd Uczniowski

34.

Bal karnawałowy klas I-III

23.01.2020

świetlica

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

35.

Bal karnawałowy

24.01.2020

świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

LUTY 2020

36.

Walentynki - poczta

14.02.2020

świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

37.

Dzień składanek i łamigłówek

18.02.2020

 

M. Kalina

38.

Święto Patrona Szkoły

19.02.2020

sala gimnastyczna

Ł.BagrowskiA.Musialska

D.CimciochM.Tyll

 

39.

 

Akcja "Koszyk wielkanocny"

26.02. 2020 - 6.04.2020

 

Zespół katechetyczny

MARZEC 2020

40.

Apel z okazji Nadania Praw Miejskich Trzciance

3.03.2020

 

E.Stankiewicz

41.

Europejski Dzień Logopedy w klasach specjalnych

08.03.2020

 

A.    Głowacz

K. Mendyk

M. Stańczyk - Rychlik

42.

Dzień Kobiet

08.03.2020

 

Samorząd Uczniowski

43.

Dzień Ukraiński

10.03.2020

 

Anna Jóźwik

Agnieszka Mrotek

Ewa Woźna – Skowrońska

Marta Wysoczańska

Joanna Gorczyńska

Łukasz Bagrowski

Anna Zieńko

Agnieszka Henszke

Zespół matematyczno-techniczno-informatyczny

44.

Dzień Brytyjski – Mini Playback Show

17.03.2020

Sala gimnastyczna

nauczyciele angliści

45.

Mam Talent z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

Marzec 2020

 

Samorząd Uczniowski

46.

Dzień wiosny dla klas I-III

20.03.2020

 

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

KWIECIEŃ 2020

47.

Dzień Świadomości Autyzmu (pantonima, film, dzień niebieski) dla chętnych

02.04.2020

świetlica

Zespół nauczycieli specjalistów: E.Hałuja, M.Stańczyk-Rychlik, R.Szymaszek

48.

Tydzień języka polskiego

06-10.04.2020

 

Izabela Gajowa

Paulina Wajner

Joanna Wendlandt

Ewa Woźna – Skowrońska

Paweł Kroszel

49.

Gminny Turniej Sportowy dla klas I-III

07.04.2020

Hala Widowiskowo-Sportowa

Zespół nauczycieli w-f

50.

Warsztaty wielkanocne

08.04 2020

 

I.Kaczmarzewska

D.Gotowała

K.Mendyk

M. Żak

M. Kalina

K. Radke- Gil

T. Kubiak

 

51.

Warsztaty Wielkanocne

 

08.04.2020

świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

52.

Warsztaty dla klas specjalnych 7f/8e– DACH-Länder – kraje niemieckojęzyczne

04.04.2020

 

Ewa Grandke

53.

Apel integracyjny z okazji Dnia Ziemi + konkurs fotograficzny „Strzel fotkę Ziemi” dla klas I- VIII

 

21.04.2020

Sala gimnastyczna

I.Adamczewski

A.Szmaglińska

A. Życińska

E. Grandke

D. Gotowała

I. Kaczmarzewska

B. Poćwiardowska

 

54.

Akcja czytelnicza

„Czytam jak nie czytam”

(boisko szkolne)

 

kl. II - VIII

Kwiecień 2020

 

Aldona Linartas

55.

Święto Konstytucji 3 Maja

28.04.2020

 

Aleksandra Kwiatkowska

Joanna Wendlandt

Łukasz Bagrowski

Joanna Gorczyńska

56.

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju LA

 

Kwiecień 2020

 

Zespół nauczycieli w-f

MAJ 2020

57.

Tydzień Walki ze Stresem

04-08.05.2020

SP3 Trzcianka

Zespół nauczycieli specjalistów: E.Hałuja, M.Stańczyk-Rychlik, R.Szymaszek we współpracy z nauczycielami naszej szkoły

58.

Spektakl i koncert z okazji urodzin Jana Pawła II Światło życia”

 

14.05.2020

 

Łukasz Bagrowski Ewa Woźna – Skowrońska Agnieszka Mrotek Marta Wysoczańska Aldona Linartas

 

59.

Akcja „Cała Polska czyta dzieciom”

 

kl. I - III

15.05.2020

 

Aldona Linartas

60.

Dzień Matki

impreza ogólnoszkolna dla mam

20.05.2020

 

Izabela Gajowa

Paulina Wajner

61.

Spotkanie autorskie
z p. Elżbietą Panert - Mumot

20-21.05.2020

 

Aldona Linartas

62.

Integracyjny Powiatowy Przegląd Teatralny

28.04.2020

hala widowiskowo- sportowa

I.Juchnowicz

K.Mendyk

A. Głowacz

E. Hałuja

A. Skrzypczak

I. Kaczmarzewska

 

 

CZERWIEC 2020

63.

Apel–„Bezpieczne Wakacje”

18.06.2020

Świetlica

Zespół nauczycieli świetlicy

64.

Rodzinny Spływ Kajakowy

SP3 z Aniołami

13.06.2020

 

Agnieszka Mrotek

Adrian Hałuszka

Ewa Woźna – Skowrońska

Marta Wysoczańska

65.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 klasy VIII

26.06.2020

Sala gimnastyczna

K. Pagórek

66.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 klasy I-VII

26.06.2020

park

A.    Suśniak

A.    Kwiatkowska

67.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

01.09.2020

boisko szkolne

p. Gajowa

p. Wajner