OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

Nauczyciele

NAUCZYCIELE  ROK SZKOLNY 2019/2020

 


Lp.


Nazwisko i imię


Przedmiot

1

Adamczewski Ireneusz

Geografia

2

Bagrowski Łukasz

Muzyka

3

Baran Paweł

Religia

4

Bączyk Kornelia

Wychowawca świetlicy

5

Bielski Roland

Wychowawca świetlicy

6

Birula Jolanta

Informatyka, edukacja informatyczna

7

Bogrycewicz Anna

Nauczyciel wspomagający

8

Brączkowska Sylwia

Język angielski

9

Cimcioch Dorota

Nauczyciel wspomagający

10

Cyganik Wioletta

Matematyka

11

Dratwińska Małgorzata

Biologia

12

Faryńska Bożena

Edukacja wczesnoszkolna

13

Fąferek Urszula

Wychowawca świetlicy

14

Fijałkowska Małgorzata

Wychowawca świetlicy

15

Gajowa Izabela

Język polski

16

Garstka Anna

Nauczanie indywidualne

17

Głowacz Aleksandra

Logopedia, rewalidacja

18

Gondek Anna

Przyroda

19

Gorczyńska Joanna

Plastyka, muzyka

20

Gotowała Dorota

Nauczyciel wspomagający

21

Górzna Justyna

Wychowawca świetlicy, język niemiecki

22

Grandke Ewa

Język niemiecki, rewalidacja

23

Grzymska Paulina

Nauczyciel wspomagający

24

Hałuja Ewa

Pedagog Szkolny

25

Hałuszka Adrian

Rehabilitant

26

Hellak Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

27

Henszke Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

28

Hrynkiewicz Karolina

Biologia, przyroda

29

s. Jagielska Marta

Religia

30

Jernaś Wanda

Chemia

31

Joachimiak Danuta

Wychowawca świetlicy

32

Jóźwik Anna

Religia

33

Juchnowicz Iwona

Matematyka,rewalidacja

34

KaczmarzewskaInes

Rewalidacja

35

Kalina Monika

Nauczyciel wspomagający, fizyka, matematyka, rewalidacja

36

Kasperczak Agnieszka

Rehabilitant, rewalidacja

37

Kasperczak Przemysław

Wychowanie fizyczne

38

Kolonista-Kujawski Dariusz

Religia

39

Komar Józef

Wychowanie fizyczne

40

Kroszel Paweł

Język polski

41

Krzyżaniak Lidia

Matematyka

42

Kubiak Tomasz

Rewalidacja, informatyka, edukacja informatyczna

43

Kubilus Jerzy

Wychowanie fizyczne

44

Kwaśniewicz-Żak Maria

Wych. do życia w rodzinie, rewalidacja

45

Kwiatkowska Aleksandra

Historia

46

Linartas-Szwedek Aldona

Biblioteka

47

Łaszkiewicz-Klauza Agnieszka

J. angielski

48

Łotysz Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

49

Łotyszonek Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

50

Mendyk Karolina

Rewalidacja, językpolski

51

Mierzejewska-Helak Kornelia

Nauczyciel wspomagający

52

Ks. Mordarski Marian

Religia

53

Mrotek Agnieszka

 historia, wiedza o społeczeństwie

54

Mróz-Wiśniewska Paulina

Biologia, chemia

55

Musialska Anna

Nauczyciel wspomagający

56

Mysiakowska Justyna

Informatyka, matematyka

57

Niećko Magdalena

Język angielski

58

Olech Barbara

Wychowanie fizyczne

59

Pagórek Krzysztof

Technika, informatyka

60

Palczyńska Barbara

Matematyka

61

Pasturek Mariola

Edukacja wczesnoszkolna

62

Poćwiardowska Beata

Rewalidacja

63

Przybylski Przemysław

Wicedyrektor Szkoły, doradztwo zawodowe, historia, rewalidacja

64

Radke-Gil Katarzyna

Rehabilitant

65

Radziuk Małgorzata

Wychowanie fizyczne, rewalidacja

66

Sasin Martyna

Język angielski

67

Semenowicz Karolina

Wychowanie fizyczne

68

Skoneczna-Kupś Ilona

Fizyka

69

Skrzypczak Aleksandra

Wicedyrektor Szkoły, język angielski

70

Sokulska Justyna

Edukacja wczesnoszkolna

71

Stankiewicz Elżbieta

Matematyka

72

Stańczyk - Rychlik Monika

Logopeda, język polski, rewalidacja

73

Suśniak Anna

Informatyka

74

Szadkowski Mirosław

Edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne

75

Szymaszek Roksana

Psycholog, rewalidacja

76

Tyll Marta

Rewalidacja

77

Wajner Paulina

Język polski

78

Wendlandt Joanna

Język polski

79

Wojnowska Magdalena

Matematyka

80

Woźna-Skowrońska Ewa

Język polski

81

Wyrzykowska Anna Maria

Dyrektor Szkoły, rewalidacja

82

Wysoczańska Marta

Nauczyciel wspomagający

83

Zieńko Anna

Edukacja wczesnoszkolna

84

Życińska Anna

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

85

Żylińska Marta

Wychowawca świetlicy