OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

Sport

Mistrzostwa rejonu w piłkę siatkową dziewcząt 2021


W czwartek 20 maja dziewczęta w składzie: Antosia Sokołowska, Zuzia Cimcioch, Martyna Czuba, Kornelia Holweg, Martyna Kenig, Olimpia Kęcińska, Iga Burda, Ola Bączyk i Patrycja Grzymska pojechały do Piły reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Rejonu Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt i zajęły III miejsce. Gratulacje!

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Dziewcząt 2020


29.02. 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance odbyły się rozgrywki w minipiłce siatkowej dziewcząt.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Piłce Ręcznej Chłopców klas VII-VIII 2020


Dnia 23 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Piłce Ręcznej Chłopców klas VII-VIII.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 2020


19 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt klas IV-VI.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gminy w Piłkę Siatkową Dziewcząt 2020


17 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Po emocjonującej i ciężkiej walce Szkoła Podstawowa nr 3 zajęła II miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych klas VII-VIII 2019


Dnia 1 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych klas VII-VIII.

Czytaj więcej...

Speed ball - nowa dyscyplina

Dnia 27 listopada 2019 roku uczniowie klasy VII D uczestniczyli w zajęciach pokazowych z nowej dyscypliny sportu jaką jest Speed-ball.

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie na podium -szachy


1 grudnia uczniowie naszej szkoły: Igor Hałuja z klasy III a oraz Wiktor Hałuja z klasy VII a wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym z okazji 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.

Czytaj więcej...

“Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”- FINAŁ


27 października na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance rozegrany został finał powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego XX edycji turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Czytaj więcej...

“Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - ETAP GMINNY 2019


20 października 2019 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance rozegrany został etap gminny XX turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Czytaj więcej...